Úvodná stránka - Obec Jelka


Slovensky  Slovensky Magyar  Magyar

Pridať k obľúbeným stránkam

  » O OBCI
printer  vytlačiť  

Celoplošné antigénové testovanie v našej obci dňa 10.04.2021Vážení obyvatelia.

 

Oznamujeme vám, že dňa 10.04.2021 budeme testovať v rámci celoplošného testovania na COVID-19 na troch mobilných odberných miestach (MOM) v našej obci, teda MOM – Základná škola, MOM – Kultúrny dom, MOM – Požiarna zbrojnica. MOM - Kultúrny dom bude mať dva testovacie tímy.


Testovania na všetkých odberných miestach budú prebiehať NA OBJEDNÁVKU cez online rezervačný systém, aby sme predišli zbytočnému čakaniu a združovaniu obyvateľov. Ak si spravíte rezerváciu v MOM - Kultúrny dom, zapamätajte si prosím, ktorý testovací tím ste si zvolili.


Na všetkých odberných miestach sa v sobotu bude testovať od 7:00 do 20:00 s dvomi prestávkami, a to od 11:00 do 12:00 a 16:00 do 17:00. Posledný odber je o 19:45 hod..


Pre obyvateľov, ktorí nemajú možnosti (internet, telefón, a pod.) rezervovať si termín vyhradzujeme čas bez rezervácie a to od 19:00 do 20:00, každý deň testovania. Žiadame vás, aby ste prednostne využívali rezervačný systém a rezervovali si termín. Poproste svojich mladších členov rodiny a známych na prípadnú pomoc pri rezervácii termínov. Berte do úvahy, že čas vyhradený na testy bez rezervácie je určený pre skutočne odôvodnené prípady.

Je jedno, na ktoré odberné miesto sa občan zahlási. Nie je to nijakým spôsobom obmedzené. Na jeden čas, sa môže zaregistrovať iba jedna osoba. Každá osoba, ktorá sa chce dať otestovať, musí mať svoj vlastný zarezervovaný termín. Netreba sa obávať, systém je nastavený tak, aby naše odberné miesta dokázali otestovať všetkých našich obyvateľov počas jedného víkendu. Žiadame vás, aby ste prichádzali na odberné miesta s maximálnym 10 -minútovým predstihom, aby sa zbytočne nevytvárali rady.

 

Všetky testy sú vykonávané zdarma.

Centrálny telefóny kontakt na všetky mobilné odberové miesta: 0904 111 959 počas pracovných dní denne od 8:00 do 15:30. (Kontakt slúži primárne na podávanie informácií o testovaní, nie na rezerváciu termínov na testovanie. Táto linka môže byť často obsadená, preto vás prosíme o trpezlivosť.)


Rezervačné formuláre na jednotlivé odberné miesta:


 
Rezervovať na testovanie - MOM Jelka Základná škola


 
Rezervovať termín na testovanie - MOM Jelka - Kultúrny dom


 
Rezervovať termín na testovanie - MOM Jelka - Požiarna zbrojnica
- novinky e-mailom